Lanie w Wielką Sobotę i P.Kołodyński show we wtorek.

• autor: przytoczno, 2014-04-19 17:14

Seniorzy: Mila Turka - Gigant Przytoczno 6 - 2 (3:0),

czyli lanie w Wielką Sobotę.

Spory zawód sprawili nasi seniorzy w dzisiejszym meczu z Milą Turka.  Gospodarze po mistrzowsku wykorzystali fakt, że grali  w pierwszej połowie z porywistym wiatrem w plecy i już po 35min. prowadzili 3:0, na dodatek D. Kępa po stracie trzeciej bramki  dał popis słownego chamstwa wobec sędziego, co dało w konsekwencji najpierw żółtą, a za chwilę czerwoną kartkę i w bramce musiał stanąć 16-letni obrońca A.Piszcz. Beznadziejne sędziowanie nie może być usprawiedliwieniem dla chamstwa na boisku. Co z tego, że przy wszystkich bramkach  w pierwszej połowie pełniący rolę sędziego liniowego rezerwowy  zawodnik z Turki sygnalizował pozycję spalone swojego zawodnika, które widzieli wszyscy z wyjątkiem sędziego. Druga połowa toczyła się początkowo przy naszej zdecydowanej przewadze, jednak po raz kolejny okazało się, że akcje ofensywne nie są naszą dobrą stroną, a mając "stójkowych" zamiast napastników trudno strzelić bramkę nie mówiąc o wygraniu meczu. Jednak napór Giganta  przyniósł połowiczny sukces, bo swoją pierwszą bramkę w naszych barwach, w kilka minut po wejściu na boisko zdobywa Bartłomiej Szymanek.  Pozostałe bramki  gospodarze zdobyli  w końcówce spotkania po szybkich kontrach. Z pozytywów dzisiejszego spotkania należy  podkreślić dużą frekwencję, bowiem dla kilku osób zabrakło nawet miejsca w 18 meczowej. Najwyższa pora aby ilość przeszła w jakość.

22.04. (wtorek) Juniorzy: Gigant Przytoczno - KS Drzewce 4 - 2 (2:1),

czyli strzelecki popis Patryka Kołodyńskiego

Bramki: P. Kołodyński (x3) 23', 42', 65' i A.Piszcz 26'   -  Dla gości ??? w 32', 47'

• Komentarzy [16]
  • czytano: [722]

autor: ~anonim 2014-04-19 23:04:59

avatar Co wyście tam zagrali?

autor: ~anonim 2014-04-21 22:28:32

avatar Juniorzy wtorek gramy o 16 z Drzewcami.

autor: ~anonim 2014-04-23 15:05:53

avatar kiedy treningi w tym tygodniu ???

autor: ~tutek 2014-04-23 16:45:25

avatar w piątek o 18

autor: ~anonim 2014-04-23 17:53:48

avatar proponuje wjecej nieudacznikow z kocka panie prezesie

autor: ~Prezes 2014-04-24 00:26:12

avatar Jak będzie trzeba to ściągniemy i z W-wy. A tak poważnie to radzę wykazać się na treningu i popracować nad ortografią, a nie marudzić na forum.

autor: ~Kolo 2014-04-24 18:50:47

avatar To jeszcze w niedzielę Rudy walnij ze trzy, tylko nie baluj w sobotę bo pomylisz bramki.

autor: ~Krzysiek Majcher 2014-04-27 10:22:38

avatar Ci nieudacznicy z kocka przynajmniej chcieli pomoc nie szlo calej druzynie a nie dwom zawodnikom z kocka ogarnij sie troche bo jestes taki cwany podpisac sie pod anonimem i tylko krytykowac proponuje wyjsc na boisko i sie wykazac winna jest cala druzyna

autor: ~Prezes 2014-04-27 13:55:53

avatar Na pewno nie anonimy będą ustalać skład, choć rozumiem, że wszyscy jadą na mecz aby zagrać, ale przepisy są takie,że na boisko może wejść tylko 11 i nie zauważyłem aby trener kogoś przesadnie faworyzował lub celowo pomijał. Wyjście jest proste. Trzeba było pokazać pełnię swoich możliwości na treningach i sparingach. Zresztą to dopiero początek sezonu i na pewno będą rotacje w składzie. Problemem jest, że od zawodników na co dzień rezerwowych wymagania są wygórowane.

autor: ~kolo 2014-04-27 21:49:17

avatar nie dwoch tylko czterech i porazka jakiej nie bylo w rozgrywkach z turko i o jakiej ty mowisz pomocy jak nie bylo wygranej ,,, wstyd dla przytoczna nie dla kocka!!!

autor: ~Krzysiek Majcher 2014-05-01 11:14:51

avatar kolo to wedlug Ciebie pomoc druzynie jest tylko wtedy jak sie wygrywa?? proponuje jeszcze raz pomyslec bo chyba nie za bardzo sie znasz na pilce skoro pomoc jest tylko wtedy jak sie wygrywa mozesz krytykowac zawodnikow co grali z kocka bo gralismy slabo ale zobacz co zrobil bramkarz w tym meczu i jaka jest postawa druzyny przed meczem z takim nastawieniem nie da sie nic ugrac

autor: ~nie wiem nie byłem ale czytam 2014-05-01 11:33:36

avatar jak za porażkę można winić kilku chłopaków że są z Kocka to ich wina? ogarnijcie się trochę bo ja na miejscu tych chłopaków dograł bym sezon i powiedział do widzenia niewdzięcznym łajzom jak byłeś w meczu taki świetny to czemu sie nie wykazałeś i nie poprowadziłeś drużyny do wygranej. O przegranej nie decyduje kilku chłopaków tylko postawa całego zespołu więc ogarnij się trochę, a chłopaki z kocka chcą grać u was to powinniście ich szanować i wspierać, to co następnym razem będzie że z woli zawalili mecz a ci z przytoczna to debeściaki, nie tędy droga panowie polowa z was to piłki nie powinna kopać tylko rowy z pozdrowieniami zawodnik z innej epoki gdzie szacunek był dla siebie wzajemnie a nie dziecinada i gwiazdorstwo a do tego wam daleko

autor: ~Prezes 2014-05-04 00:00:00

avatar Trudno nie zgodzić się z ostatnimi opiniami. Niestety duża grupa zawodników potrzebuje nie trenera i prezesa, a niańki i psychologa.